Kontakt

Kontaktuppgifter SM-arrangörsföreningen ”Motorarrangörerna i Sverige” (MAS)

Namn Tävling Tävlingsort Mailadress Mobilnummer
Ordförande Lars Mattsson SSR Karlskrona lars.mattsson1@telia.com 070-309 93 93
Vice ordf. Stefan Taleman ESR Linköping stefan@norrkopingslasverkstad.se 070-795 02 66
Sekreterare Stefan Magnusson ÖWR Östersund stefan_lena@hotmail.com 070-544 44 36
Ledamot Kalle Andersson Vinterpokalen Gävle kalle-53@hotmail.com 070-265 39 66
Ledamot Anders Norstedt Rally Uppsala Uppsala team.motorsport@telia.com 070-593 01 28
Ledamot Erik Wahlqvist Kolsvarundan Köping erik.wahlqvist@telia.com 070-512 70 61
Ledamot C G Wilke Snapphanerallyt Hässleholm hlmkmail@yahoo.com 070-521 58 02
Ledamot Andreas Haraldsson Rally Askersund Askersund helen.haraldsson@telia.com 070-689 22 41
Suppleant Gert Bengtsson SSR Karlskrona gert.bengtsson@alvestaenergi.se 070-637 04 02
Suppleant Lennart Johansson ESR Linköping annalisa.lennart@telia.com 0760-17 00 95
Suppleant Sverker Jonsson ÖWR Östersund sverker.jonsson@ostersund.se 070-518 79 39
Suppleant Jan-Olov Nyman Vinterpokalen Gävle nypan.nyman@outlook.com 070-491 70 46
Suppleant Claes Eklöv Rally Uppsala Uppsala claes.eklov@gmail.com 070-543 59 40
Suppleant Lars Wickman Kolsvarundan Köping lasse.wickman@koping.net 070-572 83 77
Suppleant Lars-Gunnar Eriksson Snapphanerallyt Hässleholm erikssonlg@hotmail.com 070-895 04 56
Suppleant Mikael Larsson Rally Askersund Askersund Mikael@poeab.se 070-128 17 32
Revisor Thomas Fuchs Östersund thomas@a4campus.se 070-331 77 46